Reklamı Geç

Ruslar en çok Türkiye’ye geliyor!

Geçtiğimiz yıl sonuçlanan rapora göre Ruslar en çok ülkemizi ziyaret ediyormuş. İkinci sırada ise Gürcistan bulunuyormuş.

Ruslar en çok Türkiye’ye geliyor!
Ruslar en çok Türkiye’ye geliyor! Suzan Çelebi

Geçtiğimiz yıl sonuçlanan rapora göre Ruslar en çok ülkemizi ziyaret ediyormuş. İkinci sırada ise Gürcistan bulunuyormuş. Ruslar Avrupa sevmediği çok açık. 4,52 milyon ziyaretle Rus turistlerin 2017 yılında en sık ziyaret ettiği ülke Türkiye olduğu bildirildi.

TurStat isimli Turizm Araştırmaları yapan şirket yaptığı açıklamada, geçen yıl bir önceki yıla kıyasla yüzde 26’lık artış gösterdi. 39,6 milyon Rus vatandaşı yabancı ülkeleri ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye’ye gelen Rusların bir önceki döneme göre 5,7 kat artış ile toplam 4,52 milyon turist ziyaret etti. Türkiye’den sonra en sık ziyaret ise Gürcistan olduğu belirtildi. En çok ziyaret edilen ülkeler arasında üçüncü Finlandiya bulunuyor. Ardını Kazakistan, Ukrayna, Çin ve Estonya bulunuyor. Sayın Numan Kurtulmuş, yaptığı kadıköy escort açıklamada, Türkiye’ye 6 milyon Rus turistin ziyaret etmesini bekliyoruz demişti.

Rusya Gürcistan Türkiye Ukrayna Çin Estonya TurStat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PENTİ 500. Mağazasını Açtı
PENTİ 500. Mağazasını Açtı
Ödeal, esnaf dostu çözümleri ile büyümeye devam ediyor!
Ödeal, esnaf dostu çözümleri ile büyümeye devam ediyor!