Reklamı Geç

Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği protokol imzaladı

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası, Türk Eczacıları Birliği ile bir iş birliği protokolü imzaladı. Bu protokol ile Türk Eczacıları Birliği üyesi yaklaşık 27 bin eczacı Türk Ekonomi Bankası’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.

Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği protokol imzaladı
Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği protokol imzaladı admin1

Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği arasında imzalanan protokol doğrultusunda, SGK ödemelerini Türk Ekonomi Bankası’na aktaran ve POS’unu aktif olarak kullanan eczacıların BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.'deki Bireysel Emeklilik hesaplarına, Türk Ekonomi Bankası tarafından aylık 170 TL nakit para aktarılacak.

 

40 bin TL’ye kadar uygun faiz oranında ticari kredi imkanı

Bireysel Emeklilik Hesabına nakiit para desteğinin yanı sıra eczacılara; Türk Eczacılar Birliği garantörlüğünde 40 bin TL’ye kadar ticari kredi imkanı sunuluyor. Anlaşma kapsamında eczacılar avantajlı POS fiyatlaması ve POS cihaz ücreti muafiyeti gibi ayrıcalıklardan da faydalanabiliyor.

Türk Ekonomi Bankası’nın ayrıcalıklı ticari kredi kartlarına sahip olan eczacılar, yurtiçinde ve yurtdışında güvenli şekilde alışveriş yapma, taksitlendirme, Bonus kazanma avantajları ve biriken bonuslarla bedava alışveriş yapma imkanına sahip oluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PENTİ 500. Mağazasını Açtı
PENTİ 500. Mağazasını Açtı
Ödeal, esnaf dostu çözümleri ile büyümeye devam ediyor!
Ödeal, esnaf dostu çözümleri ile büyümeye devam ediyor!