İbrahim Murat Gündüz, Rus işadamları ve şirketlerini Türkiye’ye yatırım yapmaya davet etti

Yazan:

Türkiye’nin tanınmış iş ve spor insanı İbrahim Murat Gündüz Amerika’nın yaptırımlarına karşı zor durumda kalan Rus vatandaşları ve Rus Şirketlerini Türkiye’ye yatırım yapmaya davet ediyor.

Türkiye’nin ve Türk halkının çok misafirperver bir ülke olduğunu ifade eden İbrahim Murat Gündüz, Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Rus şirketleri ve Rus yatırımcılara tüm işlerinde büyük kolaylık sağlayabileceğini belirterek kendisini ve Rus yatırımcılar için verebileceği hizmetleri şu şekilde özetledi:

“Benim adım İbrahim Murat Gündüz, ben bir Türk işadamıyım ve Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan yardımcısıyım. Ben ve partnerlerim hakkında tüm bilgiye web arama motorlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2011 yılında kurulan  şirketimiz , Kamu ve özel sektörde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Şimdiye kadar birçok Belediye ve Kamu kuruluşlarına hizmet ve danışmanlık hizmeti vermiş olup, her gün faaliyetlerini katlanarak büyütmeye devam etmektedir.

Faaliyet konularımızın içinde yer alan danışmanlık hizmeti, İnşaat yapımı, gayrimenkul  alım satımı, araç ve iş makinası alım satımı yapmak ve bu tür ticaretlere aracılık yer almaktadır.

Profesyonel hukuk ve finans ekibimiz ile Rus vatandaşları ve Rus şirketlerine; Türkiye’de Vatandaşlık işlemleri ve Oturma İzni Başvuru işlemleri konusunda hizmet ve danışmanlık

Türkiye de mülk satın almak isteyenlere, inşaat yapmak isteyenlere, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere hem hukuki hem ticari anlamda danışmanlık hizmeti verme, Türkiye de Finans ve Ekonomi alanında yatırım yapmak isteyenler için Danışmanlık mali ve bankacılık İşlemlerine  aracılık etme, Türkiye’de Şirket Evlilikleri, Şirket Kurulması, Türk şirketi satın alınması veya Türk Şirketlerine ortak olunması konusunda Hizmet Verme, Türkiye genelinde ihtiyacınız olan finansal, hukuksal ve ticari işlemlerinizde ihtiyacınız olan hizmet ve danışmanlık işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz.”

Gündüz ayrıca Türkiye’nin güvenli bir ülke olduğunu ve Rus yatırımcılara yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir