BONET Restoranları yatırımcılarla buluşuyor

Yazan:

116 yıldır aralıksız devam eden et uzmanlığını, Bonfilet, Bonet markası ile restoran kapasitesini artırmaya hazırlanıyor. Bonet Döner Express, Bonet Restoran ve Bonet Burger konseptlerinde açılması planlanan şubeler, franchising sistemi ile faaliyet gösterecek.

5 yıl içerisinde 200 şubeye ulaşmayı planlayan Bonet’in Genel Müdür Yardımcısı Erkan Karadağ, avantajlı franchising şartlarını yatırımcı adayları ile paylaşıyor.

Bir asrı aşkın tecrübesiyle kırmızı et sektörünün en önemli temsilcisi Bonfilet’in markalarından Bonet, franchising sistemi ile restoran ağını genişleteceğini duyurdu. Marka gücünü kırmızı et sektörünün öncü şirketi Bonfilet’ten alan Bonet, sektöründeki birikim ve tecrübeyi et severlerle buluşturuyor. Beykent ve Kağıthane şubeleriyle sektöre adım atan Bonet, doğru lokasyon tercihlerinde bulunarak şubeleşmeye devam etmek için yatırımcılarını bekliyor.

Bonet Genel Müdür Yardımcısı Erkan Karadağ “116 yıldır aralıksız devam eden et uzmanlığımızı hali hazırda işletmesini yaptığımız restoran alanında da geliştirerek büyütmek istiyoruz. Özellikle bu alanda marka gücümüzü, deneyim ve tecrübemizi paylaşarak oluşturacağımız iş modelinde sürdürülebilirliği sağlamanın fırsat olduğunu düşünmekteyiz.” ifadelerinde bulunuyor. Yatırımcı adaylarına, sektörde bilgi birikimi ve deneyimi olan markalarla yapacakları iş ortaklığının önemini hatırlatan Bonet Genel Müdür Yardımcısı Erkan Karadağ “Restorancılık alanında deneyimi olan ya da olmayan, girişimci bir ruhu ve başarma tutkusu olan, gerekli finansal yatırımı yapabilecek, müşteri hizmet anlayışı yüksek, vizyon sahibi ve gelişmeye açık, Bonet markasına pozitif değer katabilecek bir girişimci profili aradığımız kriterlerin başında geliyor.” diyor. Erkan Karadağ, önümüzdeki 5 yıl içinde 200 restoran hedefi koyduklarını belirtiyor.

Bonet Restoranları Yatırımcılarına Büyük Kolaylıklar Sunuyor

Türkiye’nin en köklü kurum kültürü ve uzmanlığına sahip et üreticisi olan Bonfilet’in gücünü arkasına alan Bonet, başarısı kanıtlanmış iş modeli ile sürekli büyüyen bir pazara sahip. Bonet; üretim, kalite, lojistik, satış ve pazarlama birimleriyle kazandıran yatırım fırsatları sunuyor. Yeni açılacak Bonet Restoranları için lansman sürecinde franchise giriş ücreti alınmayacağını belirten Erkan Karadağ “Açılacak restoranlarımızda mimari projelendirme, çalışacak personelin açılış öncesi ve sonrası düzenli aralıklarla eğitimi, pazarlama denetim faaliyetleri ve uygun fiyatlı hammadde tedariki ile karlı bir operasyon sağlamak adına yatırımcılarımızın her zaman yanında yer alıyoruz. Tüm franchisee’lerimiz ile ilk görüşmeden restoran açılışına ve devam eden süreçte her adımda yakından ilgileniyor ve şubeye özel danışmanlarımız eşliğinde sistemin sorunsuz işlemesini sağlıyoruz.” diyor.

Bonet; denenmiş ve kendini kanıtlamış, başarı oranı yüksek bir işin sahibi, bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olmak isteyen yatırımcılarını bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir