In Street Hızlı Büyüme Rakamlarıyla 5’inci Yılında

Yazan:

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, 5’inci yılında Türkiye’deki ve yurt dışındaki toplam mağaza sayısını 120’ye çıkardı.

Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, hızlı büyüme rakamlarıyla 5’inci yaşına girdi. Her yaştan tüketiciye uygun fiyatlı sneaker seçenekleri sunan In Street, yılda ortalama 2.5 milyon ayakkabı satışı gerçekleştiriyor. In Street, Türkiye’nin 50 şehrinde ve yurt dışında açtığı 3 mağazasıyla toplam mağaza sayısını 120’ye çıkarırken, ödüllü benzersiz konseptiyle yılda ortalama 30 milyon ziyaretçiyi mağazalarına çekiyor.

 

FLO Mağazacılık’ın çalışanlarıyla gerçekleştirilen In Street’in 5’inci yaş etkinliğinde konuşan FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç, 2014 yılında büyük bir yatırımla başlattıkları çalışmaların hızla büyümeye devam ettiğini belirterek; “In Street ile yola çıkarken hedefimiz çeşitli markaların sneaker modellerini yaygın mağazacılık anlayışımız ve ulaşılabilir fiyatlarımızla tüketicilerimize sunmaktı. Hızla büyüyen markamızla bugün, 120 farklı noktadayız ve yaklaşık 1200 kişiye de iş imkânı sağlıyoruz. 2020 yılında 500 milyon TL ciroya ulaşmayı planlıyoruz. Hedefimiz 250 mağaza.” dedi.

 

In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Dockers By Gerli, Lumberjack, U.S. Polo Assn., Skechers, Puma, Reebok gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini tüketicilerin beğenisine sunarken, Türkiye’nin en geniş alana hizmet götüren sneaker mağazası olmaya da devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir