Yatırım Finansman Menkul Değerler’de Araştırma Müdürlüğü’ne Serhan Gök Atandı

Yazan:

Türkiye’nin ilk aracı kurumu sıfatıyla 42 yılı aşkın süredir, bireysel ve kurumsal yatırımcılara güvenilir, kaliteli ve hızlı sermaye piyasası hizmetleri sunan Yatırım Finansman Menkul Değerler’de, Araştırma Müdürlüğü görevine 28 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla Serhan Gök atandı.

Serhan Gök kimdir?

 

1973 doğumlu olan Serhan Gök, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde lisansını, University of Illinois’de yüksek lisansını tamamladı. 1998 yılında sermaye piyasası alanında çalışma hayatına başlayan Gök, Türkiye’nin saygın finans kuruluşlarında ve dünyanın önde gelen yatırım bankalarının Araştırma departmanlarında analist ve yönetici olarak görevlerde bulundu. Gök, Yatırım Finansman’ın Araştırma Müdürü olarak atandı.

 

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. hakkında

 

Türkiye’nin ilk aracı kurumu olan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş., Türkiye İş Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB) öncülüğünde ve 13 büyük bankanın katılımıyla 15 Ekim 1976 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hızlı ve istikrarlı bir gelişme göstererek sermaye piyasalarında saygın bir yer edinen Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş., tarihinin her döneminde bir ‘güven sembolü’ olarak sektörün öncü kuruluşları arasında yer almıştır. Ülke çapında güçlü ve yaygın bir hizmet ağına sahip olan Yatırım Finansman, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bireysel ve kurumsal yatırımcılara güvenilir, kaliteli ve hızlı sermaye piyasası hizmetleri vermektedir. Önemli merkezlerdeki 10 hizmet noktası, İnternet Şubesi () ve işlem platformları Yatırım Finansman’ın hizmet ağını oluşturmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir