Aktif Bank SIBOS’ta yerini aldı

Yazan:

Aktif Bank, finans ve teknoloji alanında dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan Sibos’ta yerini aldı. Dünyanın birçok ülkesinden yüzlerce şirketin katıldığı ve dünya finans piyasasının geleceğinin şekillendiren etkinlikte faaliyetlerini anlatma fırsatı bulan Aktif Bank, uluslararası hizmet yelpazesini de tanıttı.

Aktif Bank, bu yıl “çok-bağlantılı bir dünyada gelişimi yakalamak” temasıyla gerçekleştirilen Sibos etkinliğinde yerini aldı. Afrika’daki en yaygın bankacılık ağına sahip banka olan Aktif Bank; binlerce profesyoneli ve yüzlerce kurumu bir araya getiren etkinlikte, dünyanın pek çok ülkesine verdiği hizmetin kapsamını daha da genişletme, başarılı kurumlarla iş birliğini geliştirme fırsatı yakaladı.

 

Konuyla ilgili bilgi veren Aktif Bank Finansal Kurumlar Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Suat Utku, “Finansın ve teknolojini nabzını tutan dünyanın en önemli etkinliklerinden olan Sibos’ta yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Aktif Bank olarak 141 ülkede binin üzerinde bankaya muhabir bankacılık hizmeti sunuyor ve Asya, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu gibi kıtalarda ihracatçılarımızın tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Sibos kapsamında da yüzlerce firma ile ilişkilerimizi geliştirme fırsatı bulduk. 72 metrekarelik stant alanımızda misafirlerimizi ağırlamaktan ve ülkemizi temsil etmekten gurur duyduk.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir