CEPTETEB İŞTE’ye iki uluslararası ödül

Yazan:

Yıl boyunca çeşitli uluslararası finans yayınları ve kuruluşları tarafından ödüle layık görülen Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) KOBİ’lerin ve işletmelerin günlük iş hayatını kolaylaştırdığı mobil uygulaması CEPTETEB İŞTE, henüz ilk yılını doldurmadan iki ödül daha alarak toplam kazandığı ödül sayısını altıya yükseltti. CEPTETEB İŞTE son olarak, The Asian Banker’ın düzenlediği Finansal Teknolojilerde İnovasyon Ödülleri kapsamında “En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması Ödülü”nü alırken, Dünya Bankası’na bağlı Uluslararası Finans Kurumu’nun (IFC) düzenlediği Global SME Finance Yarışması’nda da Yılın Yenilikçi Ürünü dalında “Mansiyon Ödülü”ne layık görüldü.

Türkiye’de dijital bankacılığın öncüsü olan Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) ödüllü CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan sonra KOBİ, kurumsal ve işletme müşterileri için ocak ayında tanıttığı, birçok finansal işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme olanağı sunan mobil uygulaması CEPTETEB İŞTE, henüz ilk yılını doldurmadan gösterdiği başarılı performansla iki ödül daha aldı. CEPTETEB İŞTE, The Asian Banker tarafından düzenlenen Finansal Teknolojilerde İnovasyon Ödülleri’nde “En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması Ödülü”ne layık görüldü. CEPTETEB İŞTE’nin aldığı diğer uluslararası ödül ise Dünya Bankası’na bağlı Uluslararası Finans Kurumu’ndan (IFC) geldi. IFC’nin düzenlediği Global KOBİ Finansmanı (Global SME Finance) Yarışması’nda CEPTETEB İŞTE, Yılın Yenilikçi Ürünü dalında Mansiyon Ödülü’ne (Honorable Mention) layık görüldü.

 

CEPTETEB İŞTE daha önce, Global Business Excellence Awards tarafından “En İyi Uygulama Ödülü”ne, Global Finance Innovators 2020 ve Best Business Awards tarafından “En İyi İnovasyon’’ ödüllerine, The Banker tarafından Dijital Bankacılıkta İnovasyon Ödülleri kapsamında Mobil kategorisinde ödüle layık görülmüştü.

 

KOBİ ve işletmeler için dijital platform: CEPTETEB İŞTE

Türkiye, dijital bankacılık alanında dünya ortalamasının üzerinde bir hızla gelişirken, bu alanda sektörün öncülerinden TEB, KOBİ’lerin yanı sıra tüm ticari firmaların talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak CEPTETEB İŞTE’yi 2020 yılının başında hayata geçirdi. Tamamen müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen CEPTETEB İŞTE, Basitlik, Kişiselleştirme, Daha Fazla İşlem Yapabilme, Takip, Bildirim, Yönlendirilme, Şeffaflık, Nakit Akışını Yönetebilme, Yenilik İsteği ve Hız gibi kavramlarla tanımlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...  Merkez Bankası Rezervlerinde Rekor

 

CEPTETEB İŞTE ile neler yapılabilir?

  • Kapsamlı karşılama ekranı ile anlık finansal durum izlenebilir
  • Toplam varlık ve borçlar listelenebilir
  • Finansal takvim ile geçmiş ve gelecek ödemeler takip edilebilir
  • Hesaba veya karta transfer işlemleri, fatura, kurum ve belediye ödemeleri, kart ve hesap işlemleri kolaylıkla yapılabilir.
  • Kredi, senet ve çek deposu ve üye işyeri hareketleri anlık olarak takip edilerek nakit yönetimi kolayca sağlanabilir
  • Sık yapılan transfer ve ödeme işlemlerine, son işlemlere bir tıkla erişip herhangi bir işlem yenilenebilir
  • Transfer ve ödeme yapılan kişi veya firmalar düzenlenebilir, işlemler birkaç basit adımda indirilebilir
  • Hesap hareketleri, Tahsil-Teminat çek listeleri, ödenen çeklerin listesi ve Taksitli ticari kredilerin ödeme planları ve durumları Excel veya PDF formatında kolayca paylaşılabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir