Coin Total Market ‘Geleceğin Ekonomisi’ Mottosuyla Yayına Başladı

Yazan:

Kripto para, block chain, nft, meta verse, madencilik ve fintek kategorileri başta olmak üzere geleceğin ekonomisini şekillendiren teknolojileri yakından inceleyen ve haberleri en kısa sürede okurlara ulaştıran Coin Total Market yayına başladı.

Cointotalmarket.com’un temsilcisi, en önemli işlerinin geleceğin ekonomisinden ve yatırım dünyasından haberler vermek olduğunu, aslında kısaca geleceğin ekonomisini yazdıklarını belirtti.

İşte Coin Total Market ile ilgili merak edilen her şey…

Coin Total Market’te ziyaretçiler ne bulacak?

Haberler, analizler, görüşler, grafikler… Aslında kripto para yatırımcıları için her şeyin bir arada olduğu tertemiz bir arayüz sunuyoruz. Burada hem diledikleri coinleri gerçek zamanlı takip edebilirler, hem de kripto para sektörünü ilgilendiren ve etkileyen önemli gelişmelerden haberdar olabilirler.

Cointotalmarket.com’daki kripto para fiyatları gerçek zamanlı mı?

Evet. Kripto para fiyatları gerçek zamanlı olarak güncellenir.

CTM Nedir?

CTM Coin Total Market’in kısaltmasıdır. Hatta CTM.Page isimli bir alan adımız var ve bu alan adından da direkt sitemize ulaşmak mümkün.

Sitenizde Coinsights isimli bir bölüm gördük, bu tam olarak nedir?

Coinsights, Coin Total Market’in aylık olarak çıkaracağı blockchain ve kripto para dergisi. Coinsights’ta blok zincir, nft, fintek, kripto para, metaverse gibi yeni dünyanın temel teknolojilerine dair içgörüler yer alacak. Türkiye’den dünyaya en iyi içerikleri sunacağız.

Peki Coinsights dergisinin ilk sayısı ne zaman çıkıyor?

Coinsights’ın ilk sayısı için elbette bir takvimimiz var, bunu yakın zamanda cointotalmarket.com üzerinden duyuracağız.

 

CTM yatırım tavsiyesi veriyor mu?

Hayır. Coin Total Market yatırım yavsiyesi vermez, sadece haber verir. Bilindiği gibi yatırım tavsiyesini sadece onaylı aracı kurumlar verebilir.

 

Sitenizde ICO projeleri var, bu projelerin tamamı güvenilir mi?

Coin Total Market’te listelenen ICO projeleri ile ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmuyor. Bu projeleri desteklemiyoruz veya bir işbirliği yapmıyoruz. Sadece kullanıcıların taleplerine çeşitli network’lerden edindiğimiz bilgileri derleyerek cevap veriyoruz.

Kripto para analistlerinizin verdiği bilgilere göre yatırım yapılabilir mi?

Yatırım tamamıyla özel bir serüvendir. Her yatırım özeldir ve özel olarak değerlendirilmelidir. Analistlerimiz sadece genel değerlendirmeler yaparlar ve temel ve teknik analizlerden yola çıkarak olasılıkları anlatırlar. Sorumluluk tamamen kişilerin kendisine aittir.

 

Türkiye’nin en iyi borsası hangisi?

Ne yazık ki bu soruya net bir cevap vermem haksızlık olur. Şu an iyi işler yapan ve ciddi işlem hacmine sahip olan birkaç kripto borsası var ve hepsinin takdir ettiğim yanları var. Ancak tek bir borsayı en iyi şeklinde nitelendirmek haksızlık olur, etik olmaz.

Son olarak yatırım yapılabilir coinler ile ilgili bir soru sormak istiyorum. Hangi coinler kazandırır?

Bu sorunun da net bir cevabı yok, ancak şöyle bir gerçek var. Whitepaper’ını okuyup projesine inandığınız, ekibine güvendiğiniz projeler her daim kazandırır. Her ne kadar meme coinler’in baskısıyla, gerçek bir değere sahip olan kripto para projeleri hak ettiği değere zamanında ulaşamasa da, günün birinde her proje hak ettiği yerde olacaktır. Bir Doge’un, bir shiba’nın geldiği piyasa hacmine gelemeyen bir dünya sağlam temelli kripto projesi var. Ama bu gerçeği değiştirmeyecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir