PTT’den hızlı para transferinde yenilik

Yazan:

Bankacılık alanında müşterilerinin hayatını kulaylaştıracak uygulamaları devreye almayı sürdüren PTT AŞ, yurt dışı para transferine ilişkin iş birliklerini artırdı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı PTT AŞ’den yapılan açıklamaya göre şirket, yurt dışı para transferine ilişkin gerçekleştirdiği yeni iş birliği kapsamında PTT iş yerlerinden uygun fiyatlarla, dakikalar içinde 200’den fazla ülkeye para transferi işlemi yapılabiliyor.

Müşterilerin, MoneyGram hizmetiyle para transferi işlemleri için geçerli kimlik kartlarıyla PTT iş yerlerine başvurmaları yeterli oluyor. PTT iş yerlerinde kabul ve ödeme için hazırlanan başvuru formları doldurularak, işlemler hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanıyor.

PTT, bankacılık alanında farklı alternatiflerle müşterilerine para transferi konusunda çeşitlilik sunuyor. Bu doğrultuda müşteriler, Western Union, Uluslararası Para Transferi (UPT), Global Ödeme Hizmetleri Şirketleri ve Eurogiro ile de yurt dışı havale kabul ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

“Uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli para transferi”

Açıklamada görüşlerine yer verilen PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, şirket olarak faaliyet gösterilen her alanda son gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırdıklarını bildirdi.

Gülten, “Yurt dışı para transferi konusunda iş birliklerimize bir yenisini ekledik. Böylece 200’den fazla ülkeye uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli para transferi yapabilme imkanı sağlıyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir