Akbank’tan Babalar Günü’ne Özel Kampanyalar!

Yazan:

Türkiye’nin “moduna göre” kampanyalar sunan ilk ödeme sistemleri uygulaması “Axess Mobil” Babalar Günü’nde de Axess, Wings ve Akbank Kart sahiplerine sahiplerine özel chip-para ve indirimin yanı sıra birçok taksit kampanyası sunuyor.

Axess ve Wings, babalarına unutulmaz bir hediye almak isteyenlere uygun birçok ayrıcalık sunmaya devam ediyor.

 

Elektronik ve giyim sektöründe Axesleyenler 200 TL ve üzeri 2. işlemine 20 TL, 3. işlemine 30 TL, toplam 50 TL kaybolmayan chip-para kazanırken, Wings sahipleri ise 400 TL ve üzeri 2. işlemine 40 TL, 3. işlemine 50 TL toplam 90 TL chip-para kazanıyor. 21 Haziran’a kadar kampanyalardan yararlanmak için Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklanması yeterli.

 

Axess Mobil’den kampanya indirim kodunu alanlara özel Damat Tween veya DS damat’ta İlkbahar-Yaz sezonu alışverişlerinde 21 Haziran’a kadar ek %10 indirim ve 6 taksit imkânı, ’da Axess Mobil’den kampanyaya katılanlara özel 500-999 TL arasındaki alışverişlere 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 50 TL kaybolmayan chip-para fırsatı Axess, Wings ve Akbank kart müşterilerini bekliyor.

 

 yapılacak alışverişlerde vade farksız 3 ve 6 taksit ayrıcalığının yanı sıra, D&R mağazaları ve  ise 31 Aralık’a kadar vade farksız 7 taksit imkânı sunuyor.

Ayrıca babalarına teknolojik bir hediye almak isteyenlere özel Teknosa mağazalarında ve  adresinden yapılacak alışverişlerde 12 aya varan taksit fırsatı bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir